Про це йшлося під час розширеної медичної ради лікувально-профілактичних закладів Березанського району за участю заступника начальника УОЗ ОДА Дячука Ю.К.
Під час наради, яка відбулась 29 січня, з доповідями виступили головний лікар ЦРЛ Гайдаржи В.С., головний лікар Центру ПМСД Троян О.А., районні спеціалісти.
Особливу увагу приділено показникам роботи закладів охорони здоров’я вказаного району за 2015 рік.

Гайдаржи В.С. проаналізував демографічну ситуацію в районі, показники роботи поліклініки та стаціонару, окремо зупинився на питаннях онкологічної допомоги населенню, виконанні заходів районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки, фінансуванні закладу, придбанні обладнання.
Троян О.А. детально розглянула показники роботи амбулаторій, зосередивши увагу на показниках виконання протитуберкульозних заходів в районі, кадрових проблемах та фінансуванні закладу.
З аналізом показників роботи за рік виступили також районні спеціалісти: терапевт Таращанська Л.Т., хірург Степанов В.М., педіатр Двойна С.Б. та акушер-гінеколог Рябой І.О. Вони відмітили покращення взаємодії з районних служб з первинною ланкою та внесли пропозиції щодо подальшого вдосконалення роботи.  
Заступник начальника управління охорони здоров’я Дячук  Ю.К. оцінив роботу закладів охорони здоров’я району за 2015 рік як задовільну, але наголосив на необхідності проведення оптимізації ліжкового фонду.

ОДА

Медична статистика

МОЗ