Обласній дитячій лікарні передано напівавтоматичний біохімічний аналізатор, мікроскоп Primo Star і монітори пацієнта, які допоможуть в діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань у дітей.
Придбане обладнання необхідно для контролю життєвих функцій організму: роботи серця, дихання, концентрації кисню в крові, температури. Воно дозволить виявити патологію і визначити ступінь гостроти запального процесу, призначити або скорегувати лікування, що особливо важливо у визначенні діагнозу і моніторингу ефективності проведеної терапії у відділенні дитячої онкогематології.

«Завдяки обладнанню можна детально розглянути всі клітинки для постановки правильного діагнозу», - розповідає заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні Олег Бабін, - «Для того, щоб надати своєчасну допомогу, звичайно ж, потрібно обладнання. Чим більше сучасного обладнання буде в реанімаційних відділеннях, тим більш якісною буде надана допомога».

Збір коштів на придбання обладнання було організовано ПриватБанком спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Допомагати просто!». У період з вересня 2015 року на допомогу дітям з онкозахворюваннями зібрано понад 3,632 мільйона гривень. На зібрані гроші проведено тендери на поставку медичного обладнання у відділення дитячої онкогемотологіі Миколаєва, Дніпропетровська та Києва.

 

ОДА

Медична статистика

МОЗ