Обласне управління охорони здоров'я

12 лютого, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ з Афганістану, керівництво області та міста відвідали воїнів-інтернаціоналістів, які проходять лікування у обласному госпіталі ветеранів війни.
Керівники області особисто висловили теплі та щирі привітання усім ветеранам війни, які перебувають на лікуванні.

Детальніше...

11 лютого - Всесвітній день хворого. Цей день встановлений Папою Римським Іоанном Павлом II в 1993 році з метою привернення уваги світової спільноти до людей, які страждають від різних недуг. На 11 лютого припав вибір тому, що саме в цей день у французькому місті Лурді відбулося явище Богоматері, яка врятувала безліч людей від невиліковних хвороб. Всесвітній день хворого носить соціальний характер і припускає бути милосерднішим, ніж зазвичай.

Детальніше...

10 лютого відбувся тренінг з питань проведення турової імунізації проти поліомієліту, учасниками якого стали заступники головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги Миколаївщини.
На початку тренінгу з промовою виступила обласний педіатр Наталія Єфремова. Вона висловила подяку тренерам та безпосередньо ЮНІСЕФ за плідну співпрацю, організацію тренінгу, який дає можливість покращити обізнаність фахівців з питань вакцинації проти поліомієліту.

Детальніше...

9 лютого в усьому світі відзначається Міжнародний День стоматолога. Незважаючи на те, що стоматологія є однією з найдавніших галузей медицини, день стоматолога є порівняно молодим професійним святом.

На початку XVIII століття П'єр Фошар заснував сучасну наукову стоматологю, як науку і професію. В Європі Міжнародний День стоматолога відзначають тільки кілька років, але з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Детальніше...

Обласній дитячій лікарні передано напівавтоматичний біохімічний аналізатор, мікроскоп Primo Star і монітори пацієнта, які допоможуть в діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань у дітей.
Придбане обладнання необхідно для контролю життєвих функцій організму: роботи серця, дихання, концентрації кисню в крові, температури. Воно дозволить виявити патологію і визначити ступінь гостроти запального процесу, призначити або скорегувати лікування, що особливо важливо у визначенні діагнозу і моніторингу ефективності проведеної терапії у відділенні дитячої онкогематології.

Детальніше...

Громадські обговорення

Благодійність

Волонтерські навчання

Це цікаво

Прогноз погоди

Погода у Миколаєві на тиждень

Корисні посилання

Електронна приймальня для пацієнтів

ОДА

Медична статистика

МОЗ