Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАРоль медичного працівника в суспільстві завжди буде важливою та неоціненною. І кожна людина розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти.
У цей святковий день від усього серця бажаємо всім професіоналам своєї справи міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою, родинного затишку та добробуту, невичерпних життєвих сил та успішної реалізації усіх планів і задумів.
Нехай здійснюються ваші мрії та задуми, а віра та оптимізм завжди залишаються з вами.

Управління
охорони здоров’я облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСьогодні ще одне відділення закладу охорони здоров’я Миколаївської області отримало сертифікат «Чиста лікарня, безпечна для пацієнтів». Йдеться про відділення пластичної і реконструктивної хірургії міської лікарні №4.
У цій урочистій та важливій для закладу події взяли участь начальник міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай, головна медична сестра області, президент Асоціації медичних сестер України в Миколаївській області Надія Шульгіна, завідувач відділенням пластичної та реконструктивної хірургії Грігор Тер-Нікогосян та колектив закладу.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАДля медпрацівників закладів охорони здоров'я області проведено семінар-нараду з питань організації надання медичної допомоги дітям в оздоровчих закладах. Захід відбувся в обласній дитячій клінічній лікарні 3 травня за участю обласних спеціалістів.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАСьогодні до обласного клінічного госпіталю ветеранів війни завітали з привітанням з 73-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник голови ОДА Євген Шевченко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко, начальник міського УОЗ Ірина Шамрай та інші почесні гості.
Зараз в області проживають 446 учасників бойових дій буремних сорокових років, з них 245 - у м. Миколаєві.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА3 травня в обласній державній адміністрації проведено нараду під головуванням заступника голови ОДА з гуманітарних питань Євгена Шевченко з головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, головними лікарями.
Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко виступила з доповіддю «Актуальні питання формування спроможної мережі та автономізації закладів охорони здоров'я області. Хід кампанії з вибору лікаря ПМД».

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАГоловним лікарям закладів охорони здоров'я представлено заступника голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань Євгена Шевченко.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАТриває реалізація освітнього проекту «Питаю. Вивчаю. Дію», ініційованого управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації з метою інформування населення Миколаївської області щодо ходу та стану реформування медичної галузі та створення у медичній спільноті середовища усвідомлених прихильників реформування. В рамках освітнього місячника 27 квітня у міській лікарні №3 спеціалістами обласного центру та головною медичною сестрою області Надією Шульгіною проведено роз’яснювальну бесіду з головними та старшими медичними сестрами закладів охорони здоров’я щодо реформування первинної мережі медичної допомоги.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАДо участі у проведенні «Дня педіатра», що відбувся 26 квітня, запрошені обласні фахівці, педіатри міст та області, районні спеціалісти, лікарі загальної практики, завідуючі поліклінік та завідуючі педіатричними відділеннями дитячих поліклінік міста Миколаєва.
Приємною новиною є вручення відповідних дипломів і сертифікатів закладам, які підтвердили статуси «Лікарня, доброзичлива до дитини» (Снігурівська, Новоодеська, Баштанська та Доманівська ЦРЛ) і «Клініка, дружня до молоді» (Очаківська, Єланецька та Баштанська ЦРЛ).

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА25-27 квітня в Києві проходить ІХ міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації». Участь у форумі взяли і спеціалісти Миколаївщини – начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, в.о. головного лікаря обласної клінічної лікарні Петро Римар та головний лікар обласної стоматологічної поліклініки Анатолій Кобилянський.
Медичний форум – це масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості в галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я у 2018 році.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАДо Всеукраїнського дня меланоми «День відкритих дверей» проведено в обласному онкологічному диспансері.
Проведений «День відкритих дверей» є соціальним заходом, тому що одне з головних завдань медицини – забезпечення діагностики та вчасного виявлення даного онкологічного захворювання, коли ще є шанс врятувати життя людини.

Детальніше...  

top all hotlines 02

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу - 611 особам

Госпіталізовано - 207 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

                                                                                                                                                                              Травень 2018 

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку