Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА3 травня в обласній державній адміністрації проведено нараду під головуванням заступника голови ОДА з гуманітарних питань Євгена Шевченко з головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, головними лікарями.
Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко виступила з доповіддю «Актуальні питання формування спроможної мережі та автономізації закладів охорони здоров'я області. Хід кампанії з вибору лікаря ПМД».

Спроможна мережа надання ПМД - організаційно інтегрована сукупність надавачів ПМД, здатних забезпечувати надання якісної, комплексної, безперервної і орієнтованої на пацієнта ПМД відповідно до соціально-демографічних характеристик населення, особливостей його розселення на відповідній території планування.

Фото УОЗ ОДА

Відповідно до наказу МОЗ України передбачається укладання декларацій між пацієнтами та лікарями у розрахунку: сімейний лікар – 1800, терапевт – 2000, педіатр – 900. Ці цифри можуть бути дещо більшими для лікарів, які працюють у селах.
Станом на 16.00 3 травня у Миколаївській області вже підписано 51067 декларацій.

Фото УОЗ ОДА

Участь у нараді взяли очільники та представники департаменту освіти та науки, управління капітального будівництва, управління містобудування та архітектури, департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, т.в.о. директора  КП «Дирекція з будівництва та реконструкції», начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.
Від управління охорони здоров'я облдержадміністрації взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко, начальник планово-фінансового відділу управління охорони здоров’я облдержадміністрації Любов Савчук і начальник обласного центру здоров’я Оксана Баланська.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу - 611 особам

Госпіталізовано - 207 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

                                                                                                                                                                              Травень 2018 

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку