Згідно з наказами обласного та міського управлінь охорони здоров’я міста «Про вдосконалення якості надання медичної допомоги хворим з ішемічним інсультом» і «Про запровадження методу тромболітичної терапії хворим з ішемічним інсультом на базі міської лікарні №4 м Миколаєва», в міській лікарні №4 впроваджено метод тромболітичної терапії.

Детальніше...

21 жовтня у конференц-залі управління охорони здоровця облдержадміністрації відбулась нарада з питань реформування галузі охорони здоров’я за участю заступника голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ірини Сисоєнко, Народного депутата України Олександра Жолобецького, заступника начальника УОЗ ОДА Юрія Дячука та головних лікарів обласних і міських закладів охорони здоров’я.

Детальніше...

20 жовтня фахівці обласного протитуберкульозного диспансеру здійснили моніторинговий візит до Жовтневого району для перевірки стану виконання протитуберкульозних заходів та надання методичної допомоги лікарям первинної ланки з питань туберкульозу.

Детальніше...

Сьогодні відбувся офіційний старт додаткової трьохтурової імунізації проти поліомієліту в Україні за участі заступника Міністра охорони здоров’я України Ігоря Перегінця, головного дитячого імунолога м. Києва Федора Лапія, діток з батьками, які прийшли вакцинуватися, та представників медіа.

Детальніше...

19 жовтня заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська та начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста з робочим візитом відвідали обласний шкірно-венерологічний диспансер.

Детальніше...

Тисячу рожевих троянд роздали волонтери Миколаївським жінкам. Така акція відбулась 19 жовтня в Миколаєві одразу після прес-конференції з нагоди старту Всеукраїнського соціально-інформаційного проекту «Рожевий патруль. Чоловіки проти раку грудей» до  Дня боротьби з раком грудей. Головна мета заходу: привернути увагу жінок до власного здоров’я та нагадати про необхідність профілактичних оглядів, адже щогодини від раку грудей помирає одна жінка, одна з основних причин високої смертності - пізнє звернення до лікарів.

Детальніше...

20 жовтня розпочнеться Всеукраїнський освітньо-інформаційний проект «Рак грудей: знати – означає перемогти!». Фахівці зазначають: в Україні щогодини від раку грудей помирає одна жінка. Головна причина – пізня діагностика хвороби. Протягом місяця у всіх медичних закладах, де є лікарі-онкологи, можна буде отримати консультацію, пройти огляд та діагностику, а в райони, де немає таких фахівців, вирушать пересувні мамографи.

Детальніше...

15 жовтня до Веселинівської центральної районної  лікарні  завітали очільник району Анатолій Філімонов, директор територіального центру соціального обслуговування Веселинівського району Петро Христюк та керівник апарату райдержадміністрації Олена Дикусар. Вони ознайомилися з відремонтованими та мебльованими ординаторськими, маніпуляційним кабінетом та палатою інтенсивної терапії. Під час візиту побували в палаті для учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів та ветеранів війни, де зараз перебувають двоє бійців АТО, які проходять лікування. Оглянули палату, в якій завершено ремонт, встановлено кондиціонер та нові меблі, включаючи зручні ліжка для пацієнтів.

Детальніше...

15 жовтня фахівці обласного протитуберкульозного диспансеру здійснили моніторинговий візит до м. Вознесенська для перевірки стану виконання протитуберкульозних заходів та надання методичної допомоги лікарям первинної ланки з питань туберкульозу.

Детальніше...

15 жовтня відбувся плановий виїзний прийом Вознесенських лікарів. До складу виїзної бригади увійшли:  педіатр, акушер-гінеколог, лаборант. Прийом відбувався в АЗПСМ с. Білоусівка.
Оглянуто 60 осіб і прочитано лекції на теми: «Правила грудного вигодовування та введення прикормів», «Онкозахворювання у жінок».

15 жовтня в актовій залі Новоодеської ЦРЛ відбулась лікарська конференція за участю обласного кардіолога Олександра Шабільянова на тему: «Хронічна серцева недостатність».
Під  час конференції розглянуто питання класифікації, клініки, лікування та діагностики серцевої недостатності та інших хвороб серця. Презентація за допомогою мультимедійних пристроїв, допомогла наочно продемонструвати схеми, фото, приклади та інше, спростивши подачу інформації.

Для флюорографічного обстеження на туберкульоз сільських мешканців з 5 жовтня у Вознесенському районі працює пересувний цифровий флюорограф обласного протитуберкульозного диспансеру. Станом на 15 жовтня флюорографічно обстежено 1284 особи (смт Олександрівка – 619, с. Трикрати – 270, с. Воронівка – 130, с. Таборівка – 150, с. Прибужани – 115 осіб).

Напередодні Дня захисника України фахівцями обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом зібрано та передано для потреб бійців АТО благодійну допомогу у вигляді лікарських засобів, які необхідні для лікування хворих у шпиталі для військових.
Колектив СНІД-центру з материнською любов’ю бажає кожному бійцю АТО як найшвидше повернутися до буденного життя.

Громадські обговорення

Благодійність

Волонтерські навчання

Це цікаво

Прогноз погоди

Погода у Миколаєві на тиждень

Корисні посилання

Електронна приймальня для пацієнтів

ОДА

Медична статистика

МОЗ