29 січня в місті Первомайську за рішенням сесії міської ради  центральною міською багатопрофільною лікарнею передано на потреби АТО автомобіль УАЗ 1986 року випуску.
У передачі транспортного засобу взяли участь міський голова Людмила Дромашко, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста, головний лікар Первомайської ЦМБЛ Олег Чекрижов, Первомайська волонтерська організація «Ніхто, крім нас».

Детальніше...

28 січня в конференц-залі обласного наркологічного диспансеру за участю заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Дячука Ю.К., відбулась підсумкова медична рада.

Детальніше...

27 січня заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська разом з директором ТОВ «Лізофарм Медікал» Ігорем Дмитрівим  підписали Меморандум співпраці щодо реалізації Проекту оснащення діалізних відділень закладів охорони здоров’я Миколаївської  області. Участь у заході взяли начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста, завідуюча центром нефрології і діалізу обласної лікарні Тетяна Костиненко та інші спеціалісти.

Детальніше...

З жовтня 2015 року Миколаївська область долучилась до реалізації проекту з розбудови комплексної моделі надання безперервних послуг особам, які живуть з ВІЛ-інфекцією та належать до груп підвищеного ризику.

Детальніше...

Металурги Миколаївщини підтримали акцію Народного депутату України Артема Ільюка, та 26 січня миколаївський глиноземний завод передав фінські зимові шини пункту постійного базування бригад швидкої медичної допомоги Жовтневої ЦРЛ.

Детальніше...

26 січня відбулась підсумкова медична рада щодо діяльності роботи Миколаївської обласної психіатричної лікарні №1, на якій були присутні начальник управління охорони здоров’я Маргарита Капуста, уповноважений представник Громадської ради при МОЗ України Олена Пруднікова та колектив лікарні. Медична рада визнала звіт головного лікаря Віктора Очколяса про діяльність закладу незадовільним.

Детальніше...

В обласному протитуберкульозному диспансері 21 січня підвели підсумки роботи у 2015 році. Під час наради фахівцями відзначено, що у минулому році дещо покращилася епідемічна ситуація з туберкульозу в миколаївській області.

Детальніше...

Традиційно новий трудовий рік розпочинається з аналізу діяльності у попередньому році. Це дає змогу оглянути досягнення, виявити недоліки в роботі, намітити шляхи подальшого вдосконалення умов життєдіяльності малюків будинку дитини та розширення можливостей медико-реабілітаційного та педагогічного впливу.

Детальніше...

В Міністерстві охорони здоров`я відбувся брифінг за участю представників Всесвітньої організації охорони здоров`я, Європейської комісії та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), присвячений початку третього туру додаткової вакцинації проти поліомієліту.

Детальніше...

Завершено довготривалий капітальний ремонт приміщення групової кухні та косметичний ремонт ігрової кімнати і передпокою п’ятої реабілітаційної групи обласного будинку дитини.

Детальніше...

Вакцинацію визнано в світі найкращим засобом захисту від інфекційних захворювань, дякуючи їй попереджено мільйони смертей.
На базі дитячої поліклініки СМСЧ №2 м. Южноукраїнська проводяться планові заняття-тренінги з підвищення кваліфікації персоналу поліклініки, медпрацівників дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл. Кожний медичний працівник, що бере участь в імунопрофілактиці має сертифікат, який надає право на проведення профілактичних щеплень та туберкулінодіагностики.

Детальніше...

При підозрі на грип потрібно негайно звертатися за допомогою до лікаря, адже тільки фахівець може поставити клінічний діагноз та призначити лікування. На цьому наголошувалося під час брифінгу в Будинку Уряду «Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ: оперативна інформація», в якому взяли участь т.в.о.
Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Святослав Протас, головний позаштатний епідеміолог МОЗ України, професор, д.мед.н. Ірина Колеснікова, головний позаштатний інфекціоніст МОЗ України, професор, д. мед. н. Ольга Голубовська.

Детальніше...

21 січня народний депутат України Артем Ільюк завітав до обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Він передав 2 комплекти зимових шин (ще по одному для пункту «швидкої» в лікарні швидкої медичної допомоги та Жовтневій ЦРЛ). Кожен комплект коштує близько 12 тисяч гривень.

Детальніше...

Громадські обговорення

Благодійність

Волонтерські навчання

Це цікаво

Прогноз погоди

Погода у Миколаєві на тиждень

Корисні посилання

Електронна приймальня для пацієнтів

ОДА

Медична статистика

МОЗ