Для відділення анестезіології та інтенсивної терапії і центрального стерилізаційного відділення СМСЧ №2 придбано нове сучасне обладнання, необхідне для вдосконалення рівня надання медичної допомоги населенню.

Детальніше...

19 січня в конференц-залі Врадіївської центральної районної лікарні відбулась підсумкова медична нарада лікувально-профілактичних закладів Врадіївського району під головуванням головного лікаря Врадіївської ЦРЛ Ростової О.М. за участю заступника голови райдержадміністрації Боровицького І.В., заступника голови районної ради Цибульського В.М., в.о. головного лікаря Врадіївського ЦПМСД Сіряка Д.І., членів медичної ради, районних спеціалістів, голови профспілки медичних працівників, головних бухгалтерів, заступника головного лікаря з економічних питань, старшого фельдшера Врадіївського пункту постійного базування Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, головних медичних сестер лікувально-профілактичних закладів району.

Детальніше...

Цього року снігова стихія об'єднала всіх миколаївців. Не оминув снігопад і лікарні міста та області, зокрема обласна лікарня і міська лікарня № 4 самостійно не змогли впоратися з величезною кількістю снігу, у зв'язку з цим адміністрація Заводського району в особі голови В'ячеслава Карцева, звернулася до народного депутата України Бориса Козиря з проханням допомогти медичним закладам району з вирішенням цієї проблеми.

Детальніше...

У СМСЧ № 2 м. Южноукраїнська відбулась лікарська конференція за участю начальника СМСЧ № 2, фахівців медсанчастини та фахівців обласної дитячої лікарні.
Відкриваючи конференцію, начальник СМСЧ № 2 Стахорська О.В. надала слово завідуючій відділенням заготівлі та переробки крові Староконь Л.В., яка подякувала колективам дитячої поліклініки, акушерсько-гінекологічного відділення за активний розвиток донорства. Керівництвом здійснюється постійний моніторинг виконання плану заготовки крові, який виконано на 116%.

Детальніше...

18 січня у Братській ЦРЛ відбулась медична нарада за підсумками 2015 року. У нараді взяли участь заступник голови Братської райдержадміністрації Бунько А.М., районні спеціалісти, сімейні лікарі.

Детальніше...

В Україні спостерігається значне підвищення рівня захворюваності на грип, близьке до епідемічного. МОЗ України наголошує на необхідності дотримання заходів задля попередження зараження грипом та у разі захворювання.
Епідемічний сезон грипу триває орієнтовно з вересня-жовтня по березень-квітень кожного року. В цей час є найбільший ризик заразитися смертельно небезпечним недугом.

Детальніше...

11 січня заступник голови Жовтневої райдержадміністрації Коновалова Т.П., начальник управління соціального захисту населення РДА Кулик І.В. відвідали пологове відділення Жовтневої ЦРЛ та привітали породіллю, мешканку с. Калинівка Жовтневого району, з народженням дев’ятої дитини. Хлопчик народився 5 січня.

Детальніше...

Нещодавно у Баштанській ЦРЛ відбувся День донора, в якому взяли участь та здали кров 34 директора шкіл. Активні, небайдужі та свідомі люди в черговий раз надали приклад цивілізованості й гуманності. Такі заходи сприяють постійному поповненню банку крові, адже донорська кров та її компоненти допомагають рятувати життя пацієнтів.

Детальніше...

У Різдвяні свята до маленьких пацієнтів дитячого відділення Жовтневої ЦРЛ завітали голова Корабельної адміністрації м. Миколаєва Цуканов О.М., заступник голови Жовтневої райдержадміністрації Коновалова Т.П.

Детальніше...

У Баштанському районі відбулась координаційна рада з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу, у якій взяли участь голова райдержадміністрації Сидорика О.А., голова районної ради Петров А.Л., головний лікар Баштанської ЦРЛ Барсегян А.А., районні спеціалісти.

Детальніше...

Протягом 10 років на базі Первомайської ЦРЛ функціонує відділення медико-соціальної реабілітації Територіального центру соціальних послуг Первомайського району для дітей-інвалідів з порушеннями психофізичного розвитку. В районі 111 дітей-інвалідів до 18 років, більше 30% яких потребують  комплексної медико-соціальної реабілітації. 36 дітей з порушеннями психофізичного розвитку двічі на рік проходять медико-соціальну реабілітацію, курс якої 21 складає день. Надзвичайно важливо, що в процесі реабілітації беруть участь вчитель-реабілітолог, педіатр або лікарі інших спеціальностей (невролог, дитячий хірург та лікарі інших спеціальностей за необхідності) та батьки.

Детальніше...

30 грудня головний лікар ЦПМСД м. Первомайська Тетяна Оболенська та міський голова Людмила Дромашко урочисто відкрили в мікрорайоні «Гвардійська» нову амбулаторію загальної практики–сімейної медицини.

Детальніше...

Громадські обговорення

Благодійність

Волонтерські навчання

Це цікаво

Прогноз погоди

Погода у Миколаєві на тиждень

Корисні посилання

Електронна приймальня для пацієнтів

ОДА

Медична статистика

МОЗ