25 грудня в актовій залі Первомайської центральної районної лікарні відбулось сумісне засідання медичної ради Первомайської ЦРЛ і ЦПМСД Первомайського району.
У нараді взяли участь головний лікар Первомайської ЦРЛ Готка В.В., головний лікар ЦПМСД Первомайського району Примак Т.І., заступник головного лікаря ЦРЛ з ЕТН Боднарук О.І., заступник головного лікаря ЦПМСД Почтар В.М., члени медичної ради, завідувачі відділеннями, районні спеціалісти, завідувачі АЗПСМ.

Детальніше...

25 грудня зимова казка завітала до дітей обласного будинку дитини. Діти  ретельно готувалися до свята: розучували вірші, пісні, таночки. Малюки, затамувавши подих, мандрували доріжками казок, зустрічались з казковими героями і Дідом Морозом зі Снігуронькою. Водили новорічний хоровод, читали вірші, танцювали  та грали в веселі ігри і  отримали від Діда Мороза  солодкі подарунки.

Детальніше...

Після поточного ремонту 23 грудня відкрито амбулаторію загальної практики-сімейної медицини с. Лупареве. Проведення ремонту стало можливим завдяки укладеній угоді про соціальне партнерство між ТОВ «МГЗ» та Лиманівською сільською радою.

Детальніше...

22 грудня відбулось засідання Березанської координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ/СНІДу, під час якого розглянуто питання про хід виконання попередніх рішень районної координаційної ради.

Детальніше...

Голова облдержадміністрації Вадим Меріков разом з заступниками начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрієм Дячуком і Наталєю Кравцовою 23 грудня завітали до обласної дитячої лікарні, в якій нещодавно було встановлено 10 камер відеоспостереження.

Детальніше...

22 грудня відбувся семінар з питань укладання колективного договору на 2016 рік, участь у якому взяли голови профкомів закладів охорони здоров’я Миколаївщини.
На початку заходу голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Євгенія Заяць вручила грамоти одним з кращих представників профактиву. У своїй промові вона привітала присутніх з наступаючими зимовими святами, і побажала всім здоров’я, щастя та миру – адже це найголовніші складові життя людини.

Детальніше...

21 грудня Жовтнева центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу - хірургічні витратні матеріали для остеосинтезу хворим з переломами кісток, медичні рукавички, шприці, катетери, перев’язувальний матеріал на загальну суму близько 300 тис. грн.

Детальніше...

21 грудня за участю заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Наталі Кравцової та координатора проекту «Challenge TB» у Миколаївській області Ніни Жеребко відбувся «круглий стіл» щодо впровадження моделей амбулаторного лікування хворих з мультирезистентним туберкульозом в Миколаївській області у 2016 році для підвищення ефективності лікування та стабілізації епідситуації.

Детальніше...

21 грудня заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Дячук разом з народними депутатами України Ігорем Бріченко, Тарасом Кремінем та головою обласної ради Вікторією Москаленко завітали до обласної лікарні.

Детальніше...

18 грудня до обласного протитуберкульозного диспансеру завітали представники «Тойота Центр Николаев «КиТ-Т». Генадій Крашенников – комерційний директор центру - привіз дітям, які проходять лікування в закладі, солодкі подарунки та вкрай необхідні ліки і памперси. Головний лікар закладу Павло Георгієв побажав усім здоров‘я та здійснення мрій.

Детальніше...

Нещодавно після поточного ремонту відкрито фельдшерсько-акушерський пункт с. Комсомольське.
У заході взяли участь заступник голови Жовтневої райдержадміністрації Т. Коновалова, голова Жовтневої районної ради І.Матвєєв, головний лікар Жовтневого ЦПМСД П.Цопа, завідувач Первомайської амбулаторії ЗПСМ М.Юзьвак, завідувач ФАП с. Комсомольське В.Кривошей та громада села.

Детальніше...

В обласному протитуберкульозному диспансері 17 грудня відбувся одноденний семінар-тренінг для працівників закладів охорони здоров’я ІІ рівня надання медичної допомоги, яких призначено відповідальними за звітність по обігу протитуберкульозних препаратів.

Детальніше...

16 грудня діти, які знаходяться на оздоровленні в обласному дитячому туберкульозному санаторії «Дубки», розпочали підготовку до привітання захисників Вітчизни із зимовим святами (Новим роком та Різдвом Христовим).
Вони підготували тематичні малюнки, в яких бажають здоров’я та миру. До Нового року малюнки з побажаннями надсилатимуться на передову бійцям АТО.

Громадські обговорення

Благодійність

Волонтерські навчання

Це цікаво

Прогноз погоди

Погода у Миколаєві на тиждень

Корисні посилання

Електронна приймальня для пацієнтів

ОДА

Медична статистика

МОЗ