З метою забезпечення надання кваліфікованої медичної допомоги ВІЛ-інфікованим за місцем їх проживання та покращення підготовки медичних працівників закладів охорони здоров’я районів області Миколаївський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом 15-16 грудня проводить міжобласний семінар-тренінг «Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим. Призначення АРВ-терапії. Побічна дія АРВ препаратів. Ведення звітно-облікової медичної документації».

Детальніше...

15 грудня відбулась апаратна нарада управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участю заступника начальника УОЗ ОДА Наталі Кравцової, фахівців управління, обласних та районних спеціалістів, головних лікарів закладів охорони здоров’я Миколаївщини.

Детальніше...

В МОЗ України ухвалили рішення про продовження другого раунду додаткової вакцинації проти поліомієліту до 18 грудня 2015 р. В зв’язку з невисоким рівнем охоплення щепленнями в другому турі рекомендації про продовження надає Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ). Про це сьогодні в МОЗ повідомили учасники прес-конференції «Подолання поліомієліту в Україні – відповідальність кожного».
За словами заступника Міністра охорони здоров`я Ігоря Перегінця, за майже півтора тижні другого туру додаткової імунізації проти поліомієліту, який розпочався 30 листопада 2015 року, станом на 8 грудня 2015 року вакциновано 1039 026 дітей, що складає 44,26% від загальної кількості дітей, віком від 2 місяців до 6 років.

Детальніше...

За інформацією Центру грипу та ГРВІ Державного закладу "Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України" та Держсанепідслужби України, за період 30 листопада – 06 грудня 2015 рокупоказники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги та знаходяться в межах від -3,8 % в Хмельницькій до -79,7 % в Івано-Франківській областях.

Детальніше...

Адміністрація та лікарі Новобузької центральної районної лікарні щиро дякують депутату обласної ради VІ скликання Капусті Маргариті Олександрівні за значну благодійну підтримку, надану лікарні у вигляді високовартісного медичного обладнання: ліжко-каталка з підйомником для приймального відділення, камера ультрафіолетова для стоматологічного кабінету, інфузіомат-шприц-дозатор для дитячого відділення.

Детальніше...

5 грудня відбулась спартакіада Діда Мороза серед медичних працівників. У змаганнях взяли участь команди обласного центру здоров’я, обласної дитячої лікарні, пологового будинку №1, міської дитячої лікарні №2, міської дитячої поліклініки №3, ПП «Айлама».

Детальніше...

3 грудня на базі Кобзарцівської сільської ради під головуванням головного лікаря Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Панчака В.І. відбулось виїзне засідання Снігурівської районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу, в якому взяли участь директор Снігурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пєганова А.О., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Бондаренко Г.М., начальник сектору дільничних інспекторів поліції Снігурівського відділу поліції головного управління національної поліції в Миколаївської області Кастерін О.О.

Детальніше...

Результатом постійної роботи, яка ведеться фахівцями медсанчастини з контролю якості надання медичної допомоги в СМСЧ №2, та у рамках підготовки до проведення державної акредитації фахівцями Миколаївського науково-виробничого центру стандартизації метрології та сертифікації, проведено сертифікацію системи управління якості наданні послуг у сфері охорони здоров’я.

Детальніше...

«Обіцяне виконується», - констатують медики Березнегуватщини.
«Починання нового депутата гарне», - розповідають лікарі, - «Завдяки спонсорській допомозі проведено ремонт палати в хірургічному відділенні, яку облаштовано новими меблями».
Медичні працівники Березнегуватського району привітали Ізбаша Андрія Івановича з обранням депутатом обласної ради.

Кількість дітей з особливими потребами в обласному будинку дитини чимала. Сьогодні їх налічується 45 (це 43% від усіх вихованців).
Пересічні громадяни частіше вважають інвалідами тих, хто має явні зовнішні ознаки, але людьми з особливими потребами можуть бути і зовні звичайні, привабливі діти. В будинку дитини виховуються 11 аутистів, 4 малюка з серцево-судинними вадами, 1 - з синдромом Веста. Окрім цього, ДЦП мають 12 дітей, синдром Дауна - 4 дитини, аномалії розвитку головного мозку з розумовою відсталістю - 8 малюків, психічні розлади, обумовлені епілепсією - 2 вихованця, з фетоалкогольною ембріопатією - 2 дитини, з атрофією зорового нерву - 1. Багато з них мають сукупність декількох хвороб, що ускладнює процес лікування, реабілітації і виховання.

Детальніше...

Під час «круглого столу», який відбувся 1 грудня в конференц-залі обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, фахівці обговорили низку важливих питань. Головна тема «круглого столу»: «Розширення інтегрованого підходу до надання медичної допомоги та соціальних послуг ВІЛ-інфікованим на базі СНІД-центру та мережі кабінетів «Довіра».
У заході взяли участь представники та позаштатні фахівці управління охорони здоров’я облдержадміністрації, фахівці СНІД-центру, регіональні координатори Проектів USAID, представники громадських організацій.

Детальніше...

Під час селекторної наради, яка відбулась 1 грудня, проаналізовано захворюваность на туберкульоз серед дітей і підлітків та стан санаторно-курортного лікування дітей, які знаходяться на фтизіатричному Д-обліку в санаторіях МОЗ України та обласному дитячому туберкульозному санаторію «Дубки» за підсумками 9 місяців 2015 року.

Детальніше...

1 грудня відбулась конференція управління охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням начальника УОЗ ОДА Маргарити Капусти, за участю заступників головних лікарів з медсестринства,  головних медичних  сестер обласних, районних закладів охорони здоров’я та головних медичних сестер первинної медичної допомоги.

Детальніше...

Громадські обговорення

Благодійність

Волонтерські навчання

Це цікаво

Прогноз погоди

Погода у Миколаєві на тиждень

Корисні посилання

Електронна приймальня для пацієнтів

ОДА

Медична статистика

МОЗ