Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику. Уперше захворювання на СНІД (синдром набутого імунного дефіциту) було виявлено в 1980 році в Нью-Йорку і Каліфорнії серед гомосексуалістів і наркоманів, що використовують внутрішньовенне введення наркотиків. За декілька років поширення СНІДу набуло характеру всесвітньої епідемії, що охопила населення практично усіх країн.

Детальніше...

ІІ тур додаткової вакцинації проти поліомієліту триватиме з 30 листопада до 11 грудня 2015 року. У ІІ раунді МОЗ планує врахувати позитивні моменти першого раунду і забезпечити кращу взаємодію з іншими відомствами.
Зазначимо, у другому турі вакцинуватимуться діти від 2 місяців до 6 років, в третьому – діти до 10 років. Успішне завершення усіх трьох раундів вакцинації забезпечить захист дітей від хвороби та сприятиме збереженню за Україною статусу країни, вільної від поліомієліту.

Детальніше...

З 20 жовтня по 20 листопада в закладах охорони здоров’я проведено місячник, присвячений Всеукраїнському дню боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. Серед важливих заходів - «Дні відкритих дверей», у тому числі в обласному онкологічному диспансері (20 та 29 жовтня, 5, 12, 19 листопада).

Детальніше...

27 листопада відбулась селекторна нарада з обласними та районними структурними підрозділами з питань охорони здоров’я під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Ігоря Перегінця, за участю представників ВООЗ і ЮНІСЕФ. Основне питання, що розглядалося, - стан готовності лікувально-профілактичних закладів усіх рівнів до проведення другого раунду імунізації дитячого населення проти поліомієліту. Другий раунд має охопити період двох тижнів – з 30 листопада до 13 грудня 2015 року.

Детальніше...

26 листопада в обласному протитуберкульозному диспансері відбулась науково-практична конференція на тему: «Підготовка до річного звіту. Ведення Всеукраїнського Реєстру хворих на туберкульоз. Моделі амбулаторного лікування хворих. Забезпечення моніторингу обстеження».

Детальніше...

26 листопада в конференц-залі обласного наркологічного диспансеру відбувся семінар лікарів-наркологів щодо особливостей призначення АРВ-терапії хворим, які знаходяться в програмі ЗПТ, та виявлення серед неповнолітніх осіб схильних до вживання будь-яких психоактивних речовин.

Детальніше...

26 листопада в актовому залі обласної СЕС відбулась науково-практичної конференції лікарів анестезіологів на тему: «Актуальні питання невідкладної допомоги в педіатрії».

Детальніше...

25 листопада відбулось засідання громадської гуманітарної ради при Березанській райдержадміністрації, під час якого розглянуто та проаналізовано хід виконання програми імунопрофілактики населення у 2015 році.

Детальніше...

24 листопада відбулось позачергове засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу, яке було присвячено організації проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відмічається 1 грудня.

Детальніше...

20 листопада Жовтнева центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу від французьких волонтерів - меблі, функціональні ліжка, візки для транспортування хворих, білизна та інше.

Детальніше...

Напередодні Всесвітнього дня дитини до малят будинку дитини завітали волонтери благодійного фонду «Всем» зі своїми друзями - святковим агентством «Рожевий слон». Разом з казковими героями малята танцювали, грали та водили хороводи. Це маленьке свято подарувало багато посмішок та позитивних емоцій.

Детальніше...

20 листопада – Всесвітній день дитини. Тематична спрямованість цього дня закликає людей всього світу у черговий раз звернути увагу на виконання прав і свобод кожної дитини незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, релігії, національного або соціального походження, майнового стану та народження, нагадуючи, що Організація Об’єднаних Націй в Загальній декларації прав людини, прийнятій 20 листопада 1959 року, наголосила, що діти мають право на особливе піклування і допомогу. Весь комплекс міжнародних правових стандартів, які забезпечують благополуччя дітей, виділений в окремий документ, ратифікований практично усіма країнами світу – це «Конвенція ООН про права дитини».

Детальніше...

Під час апаратної наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації, яка відбулась 17 листопада в конференц-залі управління під головуванням начальника УОЗ ОДА Маргарити Капусти, обговорено низку важливих питань щодо стану надання медичної допомоги населенню Миколаївщини.

Детальніше...

Громадські обговорення

Благодійність

Волонтерські навчання

Це цікаво

Прогноз погоди

Погода у Миколаєві на тиждень

Корисні посилання

Електронна приймальня для пацієнтів

ОДА

Медична статистика

МОЗ