13 листопада працівники обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру присвятили свій день Донорству. Адже донорська кров та її компоненти допомагають рятувати життя пацієнтів. Донорська кров потрібна бійцям АТО та жертвам аварій, хірургічним хворим та вагітним жінкам, людям, які перенесли опіки і травми та іншим.
Медсестра Ірина Гайченко - почесний донор. Вона присвятила цій шляхетній справі вже 7 років! Вона стала гарним прикладом і для своїх колег, тепер це вже добра традиція - два рази на рік здавати кров, до якої приєднались молодий лікар Марина Крюкова, старша медсестра Олена Тумко, старша донька Ірини - Анастасія. До речі, дівчина теж медик, працює за професією.

Детальніше...

Дводенними семінарами та тренінгами, в яких беруть участь начальник управління охорони здоров’я, головні лікарі закладів охорони здоров’я, представники міських та районних центрів первинної медико-санітарної допомоги, представники громадських організацій, на Миколаївщині розпочато реалізацію Проекту «Реформа ВІЛ-послуг в дії» за участю Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніше...

Чотирьохденну акцію обласного центру здоров’я з профілактики цукрового діабету та гіпертонічної хвороби, розпочату 10 листопада, завершено лекцією фахівців «Здоровий спосіб життя. Профілактика цукрового діабету» та розіграшем глюкометрів для самостійного спостереження вдома за рівнем глюкози в крові.

Детальніше...

14 листопада в усьому світі відзначають день логопеда - фахівця однієї з найнеобхідніших соціальних професій.
На жаль, кількість дітей-логопатів, які потребують корекційної допомоги, в Україні з року в рік поступово зростає. Не виключення і контингент вихованців обласного будинку дитини. Їх стан, як правило, важчий від загального, адже більшість з дітей мають несприятливий біологічний та соціальний анамнез, вади артикуляційного апарату, неврологічні патології, розлади сприйняття оточуючого органічного або темпового характеру тощо. Особливо важлива участь логопеда у мовленнєвому розвитку дітей, залишених без батьківського піклування. Логопедична та виховна допомога замінює таким дітям родинний вплив на формування мовлення, починаючі з раннього віку.

Детальніше...

13 листопада в обласному госпіталі ветеранів війни відбулось святкове засідання, присвячене 70-річчю заснування закладу.
Участь у заході взяли начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста, голова обкому профспілки Євгенія Заяць, начальник обласного госпіталю ветеранів війни Володимир Поточняк, заступник начальника обласного госпіталю ветеранів війни з медичної частини Михайло Підручний, представники обласної ради ветеранів, обласної ради воїнів-інтернаціоналістів, організації інвалідів ВВВ, збройних сил та учасників бойових дій, організації ветеранів Заводського району, працівники, ветерани госпіталю.

Детальніше...

13 листопада учні 3А класу (класний керівник – Ірина Кравченко) Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №7 передали пацієнтам обласної дитячої лікарні подарунки та листи, які зробили власноруч раніше, до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом. Десятки листів, м’які іграшки на підтримку хворих на цукровий діабет відправлено також і в Національну дитячу спеціалізовану лікарню ОХМАТДИТ (м. Київ).

Детальніше...

З метою перевірки готовності до виконання завдань за призначенням з 11 по 12 листопада на території м. Вознесенськ та Вознесенського району проходили багатоступеневі командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України.

Детальніше...

12 листопада в конференц-залі Жовтневої ЦРЛ під час проведення планового заняття з завідувачами амбулаторій загальної практики-сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктів, сімейними лікарями та медсестрами закладів району відбулося вручення портативної бензинової електростанції та нового сучасного електрокардіографу, закуплених за кошти місцевого бюджету.

Детальніше...

12 листопада в районному будинку культури відбулась соціально-культурна акція «Є хліб – є життя», під час якої було представлено вироби ручної роботи (вишиванки, в’язані речі, вироби із бісера та інше), а також досягнення у тваринництві та птахівництві сільських господарств.  Після виставки відбувся святковий концерт, в якому взяли участь працівники Новобузької ЦРЛ.

Триває чотирьохденна акція обласного центру здоров’я з профілактики цукрового діабету та гіпертонічної хвороби, розпочата 10 листопада. Протягом трьох днів за допомогою експрес-методу рівень глюкози в крові дізналися понад 300 миколаївців, у 27 з них вперше виявлено підвищений рівень глюкози в крові, у багатьох осіб - підвищений артеріальний тиск.

Детальніше...

12 листопада симуляційний тренінговий центр на базі обласної лікарні розпочав роботу тренінгом з курсу формування навичок командної роботи медпрацівників у боротьбі з післяпологовими кровотечами для анестезіологів, гінекологів та акушерок і неонатологів Снігурівського району та м. Южноукраїнська.
Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації розроблено розклад дводенних тренінгів, які проводитимуть місцеві тренери, підготовлені раніше в  м. Житомирі в рамках цієї ж угоди.

Детальніше...

10 листопада Миколаївським обласним центром здоров’я сумісно з соціально відповідальним бізнесом в торговельному центрі «Кит» розпочато чотирьохденну акцію з профілактики цукрового діабету та гіпертонічної хвороби.

Детальніше...

20 та 29 жовтня, 5, 12, 19 листопада в обласному онкологічному диспансері проводитиметься «День відкритих дверей».
Консультативний прийом громадян лікарями хірургами онкологами-мамологами буде проводитись в поліклінічному відділенні облонкодиспансеру, в кабінетах № 13 та № 15.
Години роботи лікарів онкологів-мамологів в поліклінічному відділенні: з 9.00 до 15.00.
Години роботи мамографічного кабінету: з 10.00 до 15.00.
Години роботи кабінету ультразвукової діагностики (УЗД): з 9.00 до 14.00.

Детальніше...

Громадські обговорення

Благодійність

Волонтерські навчання

Це цікаво

Прогноз погоди

Погода у Миколаєві на тиждень

Корисні посилання

Електронна приймальня для пацієнтів

ОДА

Медична статистика

МОЗ