10 листопада відбулась передача лікарні швидкої медичної допомоги системи навігаційної фіксації та ретракції для проведення нейрохірургічних втручань на головному мозку.

Детальніше...

10 листопада в обласному онкологічному диспансері відбулось відкриття урологічного відділення, яке відбулось за участю заступника голови облдержадміністрації Оксани Янішевської, начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарити Капусти, заступника начальника УОЗ ОДА Юрія Дячука, головного лікаря обласного онкологічного диспансеру Михайла Терзійського, фахівців закладу та представників ЗМІ.

Детальніше...

Необхідність проведення вакцинації вихованців будинку дитини проти грипу спонукала  Швейцарський благодійний фонд «Світлана» до придбання 100 доз вакцини «Ваксігрип» на загальну суму 10223 грн. Представник фонду Вікторія Доброжинська 9 листопада доставила щедрий дарунок із щирими побажаннями здоров’я малюкам та працівникам закладу.

Детальніше...

У СМСЧ №2 м. Южноукраїнська 9 листопада відбулась лікарська конференція за участю міського лікаря-інфекціоніста В’ячеслава Шклярова та лікаря-невропатолога денного стаціонару міської лікарні №4 м. Миколаєва Лілії Баздирєвої.

Детальніше...

У зв’язку зі зниженням добової температури звертаємось  до населення з проханням дотримуватися порад медиків, як уникнути шкідливого впливу низьких температур на організм.
Постраждати від переохолодження можна навіть при плюсовій температурі. Зокрема, погодні умови з температурою нижче +7 °С  вже вважаються такими, що можуть спричинити проблеми зі здоров’ям.
Холод згубно впливає у першу чергу на дрібні кровоносні судини людини. Що відбувається з органами й тканинами людини далі? Судини в кінцівках інстинктивно звужуються, щоб зберегти тепло. Саме за рахунок цього приплив крові до внутрішніх органів збільшується та підтримується внутрішня стабільна температура тіла. Ось чому циркулювання крові в кінцівках уповільнюється. Першими замерзають пальці рук та ніг, а також вуха та ніс – вони найменше захищені через те, що в них тонкий жировий прошарок. Спочатку замерзає шкіра, а вже потім підшкірний шар, судини, м’язи, нерви та навіть кістки. І для цього не потрібна наднизька температура. Температура, при якій можна переохолодитися, може бути навіть плюсовою. При переохолодженні температура тіла знижується до 35 °С і нижче.
Корисні поради:

Детальніше...

5 листопада в конференц-залі УОЗ ОДА відбувся «круглий стіл» щодо доступу до виявлення, лікування, супроводу хворих на туберкульоз, МРТБ та ТБ/ВІЛ серед тимчасово переміщених осіб та надання їм інтегрованих послуг, виявлення сильних та слабких сторін, шляхів вирішення проблемних питань.

Детальніше...

Територіальним управлінням Рахункової палати України по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях було проведено перевірку в рамках аудиту використання обласною базою спеціального медичного постачання бюджетних коштів, виділених на здійснення державних закупівель витратних матеріалів та лікарських засобів для інгаляційної анестезії, за результатами якої встановлено ряд недоліків при проведені конкурсних торгів.
Слід зазначити, що за результатами аудиту було надано пояснення та зауваження до висновків контрольної групи стосовно витрачання коштів субвенції у 2013 році на придбання витратних матеріалів не передбачених погодженою МОЗ номенклатурою, які було прийнято до уваги.
Щодо наявних залишків витратних матеріалів для інгаляційної анестезії, які знаходяться на складах закладів охорони здоров’я, то вказані витратні матеріали мають тривалі терміни придатності та їх використання здійснюється щомісячно з наступним поданням інформації про списання.
Директора обласної бази спеціального медичного постачання звільнено з займаної посади.

4 листопада відбувся семінар у форматі телемосту для лікарів-стоматологів на тему: «Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи розвитку» за участю заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Наталі Кравцової та головного лікаря обласної стоматологічної поліклініки Анатолія Кобилянського.

Детальніше...

3 листопада фахівці обласного протитуберкульозного диспансеру здійснили моніторинговий візит до Баштанського району для перевірки стану виконання протитуберкульозних заходів та надання методичної допомоги лікарям первинної ланки з питань туберкульозу.

Детальніше...

3 листопада відбулась селекторна нарада управління охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням начальника УОЗ ОДА Маргарити Капусти, за участю заступників начальника управління Юрія Дячука та Наталі Кравцової.

Детальніше...

За ініціативи фахівців ендокринологічного центру обласної лікарні, до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом, в ендокринологічне відділення дитячої обласної лікарні та в Національну дитячу спеціалізовану лікарню ОХМАТДИТ (м. Київ) відправлено десятки листів, м’які іграшки на підтримку хворих на цукровий діабет. Для своїх однолітків подарунки приготували учні 3А класу (класний керівник – Ірина Кравченко) Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №7.

Детальніше...

Медична громада Миколаївщини під час колегії, яка відбулась 30 жовтня в конференц-залі обласної лікарні, підвела підсумки роботи галузі за 9 місяців поточного року.
Колегія відбулась за участю членів колегії, головних та обласних фахівців управління охорони здоров’я облдержадміністрації, головних лікарів, заступників головних лікарів з медичної частини обласних, районних і міських закладів охорони здоров’я Миколаївщини.

Детальніше...

Литвинову Ольгу Іванівну,
головного лікаря обласного будинку дитини

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

Громадські обговорення

Благодійність

Волонтерські навчання

Це цікаво

Прогноз погоди

Погода у Миколаєві на тиждень

Корисні посилання

Електронна приймальня для пацієнтів

ОДА

Медична статистика

МОЗ