29 жовтня в обласному протитуберкульозному диспансері  відбулась конференція для лікарів фтизіатрів області на тему: «Моделі амбулаторного лікування хворих. Забезпечення моніторингу обстеження. Ведення Всеукраїнського реєстру хворих на туберкульоз, модуль «Препарати».  

Детальніше...

29 жовтня в конференц-залі обласного наркологічного диспансеру відбувся семінар лікарів-наркологів. Основна тема семінару: «Впровадження в обласному наркологічному диспансері нових методів хіміко-токсикологічних досліджень та обґрунтованість встановлення діагнозу алкогольний делірій».

Детальніше...

29 жовтня в конференц-залі УОЗ ОДА відбувся «круглий стіл» на тему: «Розвиток паліативної допомоги в Миколаївській області».
У «круглому столі» взяли участь представники та позаштатні фахівці управління охорони здоров’я облдержадміністрації, зацікавлених структур облдержадміністрації, закладів охорони здоров’я області, громадських організацій та засобів масової інформації.

Детальніше...

29 жовтня обласний будинок дитини відсвяткував своє 95-річчя. У святково прикрашеній музичній залі зібралися працівники установи, ветерани праці, запрошені гості та друзі. Слова привітання та подяки прозвучали з вуст заступника uоловного лікаря Какшинської І.В. На честь такої нагоди почесними грамотами нагороджено кращих працівників установи, які старанно виконували свої обов’язки, ростили, навчали та виховували дітей.

Детальніше...

В ефірі програми "Це Вас хвилює" (26 жовтня 2015 року) на обласному телебаченні: заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА та обласний позаштатний дитячий імунолог Тетяна Оськіна.

Dim lights Embed Embed this video on your site

28 жовтня на базі обласної лікарні відкрито симуляційний тренінговий центр для акушер-гінекологів. Це стало можливим завдяки угоді про партнерство, укладеній цього року між управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації та Всеукраїнською Благодійною Організацією «JSI-Ukraine».

Детальніше...

Історія держави та історія будинку дитини нерозривно пов’язані. Всі труднощі суспільства протягом 95-ти років позначалися й на формуванні контингенту дітей, умовах їх утримання. Що б не відбувалося в державі, як би не мінялися умови життя дітей у будинку дитини, він і сьогодні є надійним дахом над головою для 106 малюків, справжнім теплим і затишним будинком для тих дітей, чий життєвий старт почався з суспільного виховання, для тих малюків, які мають особливі потреби та відвідують реабілітаційні групи.

Детальніше...

26 жовтня в обласному центрі здоров’я проведено заняття з працівниками закладу, додатковий інструктаж з дотримання техніки безпеки при пожежогасінні, забезпечення стану охорони праці та вимог безпеки на кожному робочому місці, відпрацьовано дії співробітників у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Детальніше...

25 жовтня в обласній дитячій лікарні відбулись перші практичні заняття Школи лікарняних клоунів. Цей проект був організований завдяки громадській організації «Діалог» та особисто її керівникові Янині Ковальчук. Досвідом ділились запрошені тренери з міст Київ і Рівне.

Детальніше...

Команда обласної стоматологічної поліклініки виборола перше місце у турнірі з шахів, присвяченому пам’яті неодноразового призера всеукраїнських турнірів з шахів, лікаря Миколаївської ЦРЛ Василя Хайсина.
У персональному заліку перемогу отримав лікар-стоматолог поліклініки Дмитро Максимов.

Голова облдержадміністрації Вадим Меріков проінспектував соціальні об'єкти, які реконструюються в рамках фінансування з обласного бюджету розвитку та державного фонду розвитку. 22 жовтня він завітав до обласного протитуберкульозного диспансеру. Під час візиту Вадим Меріков перевірив хід робіт по реконструкції споруд диспансеру, яку проводить управління капітального будівництва, оглянув сучасну лабораторію з міколбіологічної та генно-молекулярної діагностики туберкульозу та харчоблок.

Детальніше...

На Миколаївщині розпочато перший тур додаткової імунізації проти поліомієліту. Додаткова трьохтурова імунізація розпочалася одночасно по всій Україні та відбувається тільки у медичних закладах, де є стаціонарні або мобільні кабінети щеплень. Про це йшлося 22 жовтня під час робочої зустрічі заступника начальника УОЗ ОДА Наталі Кравцової, обласного позаштатного імунолога Тетяни Оськіної з особами, відповідальними за турову імунізацію на Миколаївщині.

Детальніше...

Пріоритетним напрямком реформування галузі охорони здоров’я є наближення медичної допомоги до населення. Яскравий приклад – відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 центру первинної медико-санітарної допомоги №1, яке відбулось 22 жовтня за участю Миколаївського міського голови Юрія Гранатурова, начальника УОЗ Миколаївської міської ради Лариси Дергунової, головного лікаря та медпрацівників ЦПМСД №1.

Детальніше...

Громадські обговорення

Благодійність

Волонтерські навчання

Це цікаво

Прогноз погоди

Погода у Миколаєві на тиждень

Корисні посилання

Електронна приймальня для пацієнтів

ОДА

Медична статистика

МОЗ